Spoločnosť Trachea

Sme spoločnosť Trachea a vyrábame kuchynské a nábytkové dvierka. Vášmu svetu na mieru.

25

rokov na trhu

1

jednotka v Českej republike

10 000 000

vyrobených dvierok

100+

tvarov dvierok

 

Petr Bartošek

V roku 1995 sme začali vyrábať kuchynské dvierka. Naša vízia bola od začiatku jasná: ponúknuť čo najkvalitnejšie spracovanie a čo najširší výber. Trpezlivo sme pracovali na každej inovácii, ktorá predstavovala pre naše dvierka vývojový skok. Dnes už tieto míľniky ani nedokážeme spočítať. Rovnako dôsledne sme rozvíjali dobré vzťahy s našimi partnermi, zákazníkmi aj zamestnancami.

V súčasnosti si u nás vyberiete zo 6 produktových radov nábytkových dvierok do akéhokoľvek typu interiéru – od tých tradičných až po tie, ktoré zodpovedajú najmodernejším trendom. Naše konštrukčné a dizajnové možnosti vám pomôžu splniť si predtým nepredstaviteľné priania.

Stále hľadáme nové cesty. Spolupracujeme so stolármi, architektmi, dizajnovými štúdiami aj vysokými školami. Sledujeme trendy a ďalej vylepšujeme tak naše dvierka, ako aj náš servis.

Naše dvierka si môžete prezrieť v sieti našich autorizovaných štúdií a predajcov alebo v našom holešovskom showroome . Chcete sa na niečo opýtať? Ozvite sa, radi vám pomôžeme.

Spoločnosť Trachea

Naše projekty

Spoločne s vysokými školami realizujeme projekt so zameraním na zistenie UV stability a vypracovanie metodiky UV stability povrchov našich dvierok. Odhaľujeme príčiny zistených javov a pracujeme na metodike a úpravách výrobného procesu tak, aby k UV degradácii povrchov dochádzalo čo najmenej. Projekt je predložený na spolufinancovanie z operačného programu Podnikanie a inovácie pre konkurencieschopnosť, teda zo zdrojov Európskej únie a štátneho rozpočtu ČR.

 

Naše certifikáty

Náš poctivý prístup k práci sa odráža aj na zbierke oficiálnych certifikátov, ktorú si môžete prezrieť nižšie. Tieto certifikáty opakovane potvrdzujú tak našu spôsobilosť vyrábať rôzne typy nábytkárskych produktov, ako našu snahu neustále vylepšovať celý proces výroby a starostlivosti o zákazníkov. Potvrdenie o správne nastavenom manažmente kvality predstavuje certifikát ISO 9001:2015.

 

Nábytkové dvierka

Nábytkové dvierka

JPG | 1,3 MB

Stiahnuť

Nábytkové dvierka

Nábytkové dvierka

PDF | 374 kB

Stiahnuť

Nábytková doska s akrylovým opláštením

Nábytková doska s akrylovým opláštením

PDF | 369 kB

Stiahnuť