Nábytkové dvierka Extra & Deluxe

Prémiová séria Extra & Deluxe zahŕňa dizajnové výrobky určené pre tých najnáročnejších. Ak hľadáte luxusné dvierka, ktoré sú zároveň výnimočne odolné, siahnite po rade Extra & Deluxe.

Dvierka radov Vetrixx a Softixx sú vyrobená zo špičkových materiálov spracovaných modernými nanotechnológiami. Dvierka Vetrixx ponúkajú takmer dokonalú imitáciu skla, ktorá odolá všetkým nástrahám každodenného používania. Dvierka radu Softixx, naopak, ocenia všetci, ktorí túžia po dokonale hlbokom mate so zamatovo hebkým povrchom.

Vďaka svojmu špičkovému spracovaniu, výnimočnej odolnosti a nadčasovému dizajnu sa dvierka Extra & Deluxe budú vynímať nielen v kuchyniach či moderných obývacích izbách, ale v celom vašom interiéri.

 

Softixx – matKuchyň v Softixx – mat

Dekory pre Softixx – mat

S dvierkami Softixx do vášho interiéru vstúpi pokojná elegancia. Ich hlboký mat je pôsobivý tak vizuálne, ako na dotyk. Veľkou výhodou je taktiež skutočnosť, že vďaka svojim unikátnym vlastnostiam odoláva všetkým odtlačkom prstov.

Matný povrch Softixx taktiež znesie aj pomerne nešetrné zaobchádzanie. V prípade bežných škrabancov vyriešite opravu pomocou nanohubky za pár sekúnd. Odstránenie čiernej permanentnej fixky trvá len o niečo dlhšie. I výraznejšie ryhy sú opraviteľné do pôvodného stavu zamatového Softixxu.

Kúpeľňa vo Vetrixx – lesk

Dekory pre Vetrixx – lesk

Dvierka línie Vetrixx pôsobia, ako by ich povrch bol vyrobený zo skla a často je od neho na nerozoznanie. V prípade Vetrixxu však nehrozí, že sa povrchová vrstva rozbije. Dvierka teda bezpečne zvládnu prípadné nájazdy detí aj domácich maznáčikov.

Ide o vysokopevnostný akrylát zmiešaný so skleným prachom na nosnej MDF doske. Ak túžite po sklenených dvierkach, ale nechcete riskovať akúkoľvek ujmu, dvierka radu Vetrixx sú dizajnovým riešením, ktoré hľadáte.

 

Galéria s výrobkami Extra & Deluxe

Kompletný prehľad možností prevedenia materiálov VETRIXX a SOFTIXX

 

Poraďte sa s odborníkmi

S výberom a realizáciou vám pomôžu naše autorizované štúdiá, predajcovia a architekti.

Mapa našich partnerov

Ste profesionál?

Podrobný prehľad dvierok, nábytkových korpusov a dekorov nájdete v našej odbornej sekcii.

Sekcia pre odborníkov

 

Prečítajte si viac o sérii Extra & Deluxe

Navštívte náš blog

SOFTIXX: KÚZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe

SOFTIXX: KÚZELNÝ NANOLAMINÁT

Prednosti výrobkov prémiovej rady výrobkov X & X

Zobraziť článok

VETRIXX: ORGANICKÉ SKLO

30.4.2020 | extra a deluxe

VETRIXX: ORGANICKÉ SKLO

Prednosti výrobkov prémiovej rady výrobkov X & X

Zobraziť článok

ŠATY ROBIA ČLOVEKA. A KUCHYŇU?

29.4.2020 | kuchyne

ŠATY ROBIA ČLOVEKA. A KUCHYŇU?

O význame nábytkových dvierok

Zobraziť článok