Kuchynské dvierka Trachea

Kuchyňa je srdcom každej domácnosti. Vyberte si u nás dvierka, ktoré podčiarknu váš životný štýl a ktorých dizajn bude pri každodennom používaní vítaným spoločníkom.

rustikálne kuchyne moderné kuchyne dizajnové kuchyne provence

 

Kráľovstvo kuchynských dvierok

Kráľovstvo kuchynských dvierok

Práve ste vstúpili do priestoru, v ktorom sa odráža 25 rokov každodennej práce na vývoji tých najlepších dvierok pre akýkoľvek typ kuchyne. Trúfame si povedať, že naše kuchynské dvierka splnia každú vašu požiadavku, či už kladiete dôraz na dizajn, či funkčnosť.

Nezáleží na tom, či vás viac oslovuje vzdušnosť moderných kuchýň , alebo tradičný rustikálny dizajn . Či už sa cítite lepšie v teple kuchýň Provence , či v okázalejších priestoroch dizajnových kuchýň . Pre každý typ kuchyne u nás nájdete pestrú paletu špičkových riešení. Vďaka tomu, že sa detailne sústredíme na výrobu jedného komponentu, dosahujeme mimoriadnu konštrukčnú aj dizajnovú úroveň.

Dvierka do vašej kuchyne Extra & Deluxe

Dvierka do vašej kuchyne

Dokonalý lesk, hlboký mat, masívne drevo aj všemocná digitálna potlač. Luxusná imitácia skla aj verné simulácie betónu alebo kresby dreva. To všetko si teraz môžete prezrieť v prehľadne usporiadanej ponuke, ktorou môžete prechádzať podľa typu kuchyne či typu konštrukcie kuchynských dvierok.

Náročných zákazníkov na prvý pohľad zaujme luxusný rad dvierok Extra & Deluxe s dokonalou imitáciou skla a zamatovým matom. Perfektne hladký povrch ponúkajú aj naše lakované dvierka s viac než 200 odtieňmi. Naopak, surový nádych interiéru prepožičajú naše dvierka z masívu . Extrémnu farebnú stálosť a odolnosť oceníte v prípade akrylátových dvierok a takmer nekonečné možnosti dekorov potom ponúkajú fóliované dvierka , ktorých výrobe sa venujeme už od založenia našej firmy.

 

Z akých dvierok môžete vyberať?

 

Dekory dvierok Trachea

 

Poraďte sa s odborníkmi

S výberom a realizáciou vám pomôžu naše autorizované štúdiá, predajcovia a architekti.

Mapa našich partnerov

Ste profesionál?

Podrobný prehľad dvierok, nábytkových korpusov a dekorov nájdete v našej odbornej sekcii.

Sekcia pre odborníkov

 

Prečítajte si viac o dvierkach Trachea

Navštívte náš blog