Dvierka do rustikálnych kuchýň

Masívne dvierka, skladané dvierka, patina aj výhodné fóliované dvierka. Je veľa spôsobov, ako vpustiť vľúdne čaro domova aj do vašej rustikálnej kuchyne.

Každý z nás na rustikálnej kuchyni obdivuje niečo trochu iné. Niekoho oslovuje klasické vidiecke ladenie, iný si vychutnáva skôr luxusné rustikálne detaily. Jednotiacim prvkom všetkých rustikálnych kuchýň je však vždy atmosféra domácej pohody. Naše dvierka vám ju pomôžu vpustiť aj k vám domov.

Domáca pohoda s moderným puncom

Domáca pohoda s moderným puncom

Domáckosť neznamená zastaranosť. Naše technické postupy nám umožňujú zachytiť čaro domova a prepojiť ho s náročnými požiadavkami moderných používateľov. Čaro domova, ktoré priestor rustikálnej kuchyne vyžaruje, podčiarknu dôležité aspekty, ako je odolnosť a dizajnová stálosť našich kuchynských dvierok.

Možností, ako si s dizajnom rustikálnej kuchyne poradiť, je dlhý rad – od masívnych materiálov až po výhodné riešenie vo forme obľúbených fóliovaných dvierok. Útulnosť s francúzskou eleganciou sa potom ďalej stretávajú v našom riešení dvierok pre kuchyne typu Provence .

Mnoho tvárí rustikálneho dizajnu

Mnoho tvárí rustikálneho dizajnu

Prvý materiál, ktorý vám najskôr pri myšlienke na rustikálny interiér napadne, je drevo. Ak vás oslovuje autentický prírodný materiál, siahnite po našich masívnych dvierkach . Okrem tradičného dizajnu na nich oceníte aj špičkové spracovanie. Vyberať môžete zo smrekového a dubového variantu.

V prípade, že máte k drevu blízko, ale lákajú vás možnosti moderných materiálov, skúste naše skladané kuchynské dvierka . Drevo napodobnia extrémne realisticky a sú konštrukčne veľmi variabilné.

Nesmieme zabudnúť ani na dokonalú imitáciu dreva, ktorú dokážu ponúknuť naše fóliované dvierka . V kombinácii s ručnou patináciou vybraných dekorov potom z každého krídla dvierok vzniká dizajnový unikát, ktorý ocenia milovníci retro štýlu.

 

Poraďte sa s odborníkmi

S výberom a realizáciou vám pomôžu naše autorizované štúdiá, predajcovia a architekti.

Mapa našich partnerov

Ste profesionál?

Podrobný prehľad dvierok, nábytkových korpusov a dekorov nájdete v našej odbornej sekcii.

Sekcia pre odborníkov

 

Prečítajte si viac o dvierkach Trachea

KONŠTRUKČNÉ FINESY DREVENÝCH DVIEROK

30.4.2020 | masívne dvierka

KONŠTRUKČNÉ FINESY DREVENÝCH DVIEROK

T.wood technickým pohľadom

Zobraziť článok

WOOD IS GOOD!

29.4.2020 | masívne dvierka

WOOD IS GOOD!

Príroda na dosah ruky

Zobraziť článok

KEĎ SA POVIE PATINA

28.4.2020 | fóliované dvierka

KEĎ SA POVIE PATINA

Štyri druhy atraktívnej povrchovej úpravy

Zobraziť článok