Predajná sieť Trachea

Cez 100 predajných miest v Českej republike aj na Slovensku.

Výrobky značky Trachea nájdete na stovkách miest v Českej republike a na Slovensku. Naša sieť je tvorená tromi typmi obchodného zastúpenia.

 

Autorizované štúdiá

Rozsiahla sieť autorizovaných štúdií je tu pre váš komfort. Chcete sa zoznámiť s kuchynskými a nábytkovými dvierkami Trachea priamo, prezrieť si ich a navzájom porovnať rôzne materiály? Nemusíte chodiť ďaleko, autorizované štúdio nájdete priamo vo svojom regióne. V každom štúdiu nájdete profesionálov, ktorí vám nielen poradia, ale taktiež zaistia kompletnú realizáciu podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Zoznam autorizovaných štúdií

 

Autorizovaní architekti a dizajnéri

Spolupracuje s nami viacero architektov a dizajnérov, ktorí zaistia komplexné riešenie vašich interiérov. Spoľahnite sa na ich hlboké profesijné zázemie, skúsenosti a kreatívny prístup. Pomôžu vám zakomponovať dvierka Trachea do vášho interiéru úplne dokonale.

Zoznam autorizovaných architektov a dizajnérov

 

Autorizovaní predajcovia

Našich autorizovaných odberateľov nájdete v celej Českej republike aj na Slovensku. Iste je niektorý z nich aj v blízkosti vášho mesta. Inšpirujte sa v predajnej sieti Trachea nábytkom do svojho interiéru a pozdvihnite ho na novú úroveň. Nechajte dizajn a moderné technológie pracovať vo váš prospech.

Zoznam autorizovaných predajcov