Dvierka do kuchyne Provence

Predstavte si, že raňajkujete na francúzskom vidieku. Vašu útulnú kuchyňu prestupuje uvoľnená atmosféra a z každého kúska vybavenia dýcha pocit niečoho jedinečného a dôverne známeho. Naše ručne patinované dvierka vám budú tento zážitok sprostredkovávať každý deň.

Vzdušné odtiene a poctivá ručná práca

Vzdušné odtiene a poctivá ručná práca

Cesta k atmosfére slnečného stredomorského pobrežia začína pri fóliovaných či lakovaných dvierkach s odľahčenými svetlými odtieňmi. Následným ručným patinovaním vznikajú dvierka s úplne originálnym vzhľadom, ktorý evokuje pocit harmónie a útulného zázemia.

Práve autentický originálny dizajn na našich patinovaných dvierkach priťahuje zákazníkov, ktorí majú radi „vintage-look“, ale zároveň ocenia moderný komfort a funkčnosť kuchynského vybavenia. Okrem patiny Provence si obľúbili aj patiny Scandia či Rustikal, ktoré sa uplatnia v rustikálnych kuchyniach či v moderne ladených interiéroch.

Patina Provence pre fóliu aj lak

Patina Provence pre fóliu aj lak

Tónovaná patina Provence jemne zdôrazňuje priebeh frézovania a prirodzenú štruktúru vybraných dekorov našich fóliovaných dvierok . Obdobný efekt pomocou patinácie dosahujeme aj v prípade vhodných dekorov lakovaných dvierok . Výsledkom je autentický vzhľad vybavenia prevereného časom a užívaním.

Patináciou zdobíme nielen naše dvierka, ale taktiež náš doplnkový sortiment , do ktorého patria listely, rímsy alebo rampy. Pôvodne doplnkové prvky sa tak stávajú organickou súčasťou celku a okrem konštrukčnej funkcie plnia aj estetickú rolu.

 

Poraďte sa s odborníkmi

S výberom a realizáciou vám pomôžu naše autorizované štúdiá, predajcovia a architekti.

Mapa našich partnerov

Ste profesionál?

Podrobný prehľad dvierok, nábytkových korpusov a dekorov nájdete v našej odbornej sekcii.

Sekcia pre odborníkov

 

Prečítajte si viac o dvierkach Trachea

TRADÍCIA ALEBO MODERNA?

30.4.2020 | skladané dvierka

TRADÍCIA ALEBO MODERNA?

Kde nachádzame dvierka T.segment

Zobraziť článok

KÚPEĽŇA: MALÝ PRIESTOR VEĽKÉHO VÝZNAMU

30.4.2020 | kúpeľňa

KÚPEĽŇA: MALÝ PRIESTOR VEĽKÉHO VÝZNAMU

Aké materiály vybrať do kúpeľne

Zobraziť článok

KEĎ SA POVIE PATINA

28.4.2020 | fóliované dvierka

KEĎ SA POVIE PATINA

Štyri druhy atraktívnej povrchovej úpravy

Zobraziť článok