Dvierka do dizajnových kuchýň

Koncept dizajnových kuchýň opúšťa istotu tradičných či moderných kuchýň . Odráža sa k novým horizontom, kde hrá hlavnú rolu originalita, nápaditosť a luxusný dizajn. Naše dvierka vás k týmto obzorom spoľahlivo donesú.

Dvierka do prvej dizajnovej línie

Dvierka do prvej dizajnovej línie

V prvej línii dvierok vhodných do dizajnových priestorov stojí náš luxusný rad Extra & Deluxe . Dvierka v tomto rade sú spracované pomocou moderných nanotechnológií a disponujú superschopnosťami v podobe dokonalého dizajnu a neuveriteľnej odolnosti. Zaujímavé vizuálne efekty dosiahnete kombináciou vysoko lesklých povrchov so stále modernejšími zamatovými odtieňmi našich akrylátových dvierok . Tie disponujú taktiež mimoriadne pevnou konštrukciou a stálosťou všetkých odtieňov. Sú odolné voči UV žiareniu.

Luxusný lak aj autentická fólia

Luxusný lak aj autentická fólia

V dizajnových kuchyniach sa uplatní aj hladký povrch našich lakovaných dvierok . Ani z hľadiska odolnosti v ničom nezaostávajú za dvierkami radu Extra & Deluxe. Dvierka T.lacq disponujúce nanolakom opravíte podobne ľahko a rýchlo ako dvierka FENIX. Pre svoju odolnosť nájdu uplatnenie aj v interiéroch s náročnou prevádzkou, ako je napríklad kúpeľňa . Široká ponuka dekorov otvára cestu do dizajnových kuchýň aj našim fóliovaným dvierkam . Od tradičných farebných odtieňov cez verné imitácie betónu, dreva či kameňa – to všetko je vašej fantázii k dispozícii. Vďaka špičkovej kvalite fólií a dokonalému remeselnému spracovaniu sa vo svojej dizajnovej kuchyni môžete z našich fóliovaných dvierok tešiť naozaj dlho..

 

Poraďte sa s odborníkmi

S výberom a realizáciou vám pomôžu naše autorizované štúdiá, predajcovia a architekti.

Mapa našich partnerov

Ste profesionál?

Podrobný prehľad dvierok, nábytkových korpusov a dekorov nájdete v našej odbornej sekcii.

Sekcia pre odborníkov

 

Prečítajte si viac o dvierkach Trachea