Kúpeľňové nábytkové dvierka

V oáze pokoja a odpočinku nie je miesto pre kompromisy. Zariaďte si v kúpeľni maximálne pohodlný priestor, v ktorom budete chcieť zostať čo najdlhšie.

Otvorte dvierka do sveta pokoja

Otvorte dvierka do sveta pokoja

Či už tvoríte dizajn svojej kúpeľne úplne od základu, alebo potrebujete iba doladiť súčasný interiér, nájdete u nás riešenie. Odvážne vizuálne experimenty, tradičné variácie aj moderné trendy – všetky tieto dizajnové odtiene odráža naša ponuka dvierok a doplnkového sortimentu .

Variant pre náročných predstavujú dvierka z radu Extra & Deluxe , ktoré vás okrem dokonalej imitácie skla a zamatového matu nadchnú svojou extrémnou odolnosťou aj v náročnej prevádzke. V rustikálnejšie ladených interiéroch sa potom výborne uplatnia naše skladané dvierka T.segment .

Nábytkové dvierka vo vodnom živle

Nábytkové dvierka vo vodnom živle

Priestor kúpeľne vždy čelí výrazným vplyvom prostredia v podobe vlhkosti a premenlivej teploty. Na túto výzvu sú skvele pripravené napríklad naše akrylátové dvierka . Vďaka povahe svojej konštrukcie sú zo všetkých strán „uzavreté“, a teda dokonale odolávajú okolitým vplyvom. Sú tiež stálofarebné a rezistentné voči poškrabaniu. Drobné poškodenia navyše ľahko opravíte rádovo v minútach.

Do kúpeľne sa skvele hodia aj naše dokonale hladké lakované dvierka . Je možné ich spoľahlivo zladiť s konkrétnym interiérom, keďže si presný farebný odtieň môžete zvoliť podľa celosvetovej farebnej vzorkovnice RAL. Na výber je celkovo 200 farebných odtieňov, vyhotovenie v lesku aj mate, vrátane odolného nanolaku s hĺbkou matu 5G.

 

Z akých dvierok môžete vyberať?

 

Galéria kúpeľní s dvierkami Trachea

 

FENIX XF791T.classic 13 - 1180 Novinky 2022T.classic U8N - 4-50 Novinky 2022T.classic 833T.classic 9-11 perleť ULTRAULTRA - T.classic 6-9ULTRA - T.classic 9-11, 9-91T.classic 32 - 2-01T.Acrylic A01M, T.classic I2 - 215T.acrylic A115MT.acrylic A14T.acrylic A12MT.acrylic  AE33 - A21M, A36

 

Poraďte sa s odborníkmi

S výberom a realizáciou vám pomôžu naše autorizované štúdiá, predajcovia a architekti.

Mapa našich partnerov

Ste profesionál?

Podrobný prehľad dvierok, nábytkových korpusov a dekorov nájdete v našej odbornej sekcii.

Sekcia pre odborníkov

 

Prečítajte si viac o dvierkach pre kúpelňu

Navštívte náš blog

KÚPEĽŇA: MALÝ PRIESTOR VEĽKÉHO VÝZNAMU

30.4.2020 | kúpeľňa

KÚPEĽŇA: MALÝ PRIESTOR VEĽKÉHO VÝZNAMU

Aké materiály vybrať do kúpeľne

Zobraziť článok

FÓLIE V PREVEDENÍ SUPERMAT

28.4.2020 | fóliované dvierka

FÓLIE V PREVEDENÍ SUPERMAT

Dekory na zákazku a výhradne u nás

Zobraziť článok