Nábytkové dvierka do predsiení

Ak je kuchyňa srdcom domácnosti, je predsieň jej vizitkou. Vtlačte kvalitu a osobitosť vstupnej bráne do vášho sveta. Oceníte to pri každom príchode domov.

Nádielka inšpirácie do predsiene

Nádielka inšpirácie do predsiene

Predsieňové skrine, panely, topánkovníky aj celé predsieňové steny – to všetko môžete pomocou našich dekorov vyladiť so zvyškom interiéru presne podľa svojich predstáv. Splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky na dizajn, funkčnosť aj odolnosť.

Stavte na istotu našich fóliovaných dvierok a oblečte svoju predsieň do hávu dokonalej imitácie dreva, betónu alebo ktoréhokoľvek z ďalších 80 dekorov. Vybrané dekory môžeme upraviť ručnou patináciou, ktorá každému krídlu dvierok vtlačí punc jedinečného originálu. Vysoké nároky na dokonale lesklý aj hlboko matný povrch splnia naše akrylátové dekory . Tie sú navyše vďaka svojej odolnosti voči UV žiareniu extrémne farebne stále.

Odolný dizajn pre náročných

Odolný dizajn pre náročných

Pôžitkári sa pravdepodobne vydajú cestou dvierok z masívneho dreva , ktorá vdýchnu každej vstupnej hale atmosféru poctivého prírodného materiálu. Kúzelne hladký povrch a možnosť dokonalého zasadenia do interiéru oceníte v prípade našich lakovaných dvierok . Dekory vybavené supermatným nanolakom navyše opravíte sami rádovo v sekundách. Táto vlastnosť príde vhod najmä v náročnejšej každodennej prevádzku.

Obdobne odolné sú naše dvierka z prémiového radu Extra & Deluxe . Predstavte si povrch, ktorý evokuje sklo so všetkým jeho čarom, ale ktorý však prakticky nie je možné rozbiť. Taký je povrch našich dvierok GLAKS. Dokonale zamatový povrch dvierok FENIX zase bezpečne odolá odtlačkom prstov a bežné ryhy zacelíte sami pomocou nanohubky. Spojením pokrokového dizajnu a moderných nanotechnológií vznikajú luxusné interiérové prvky, ktoré sú zároveň mimoriadne odolné.

 

Poraďte sa s odborníkmi

S výberom a realizáciou vám pomôžu naše autorizované štúdiá, predajcovia a architekti.

Mapa našich partnerov

Ste profesionál?

Podrobný prehľad dvierok, nábytkových korpusov a dekorov nájdete v našej odbornej sekcii.

Sekcia pre odborníkov

 

Prečítajte si viac o dvierkach do predsiení

Navštívte náš blog

TRADÍCIA ALEBO MODERNA?

30.4.2020 | skladané dvierka

TRADÍCIA ALEBO MODERNA?

Kde nachádzame dvierka T.segment

Zobraziť článok

ČO ČAKÁ PRED SIEŇOU? PREDSA PREDSIEŇ!

30.4.2020 | predsieň

ČO ČAKÁ PRED SIEŇOU? PREDSA PREDSIEŇ!

Inšpirácia pre haly, chodby a predsiene

Zobraziť článok

FENIX: KÚZELNÝ NANOLAMINÁT

30.4.2020 | extra a deluxe

FENIX: KÚZELNÝ NANOLAMINÁT

Prednosti výrobkov prémiovej rady výrobkov X & X

Zobraziť článok