Dekoratívna potlač nábytku Overface

Potlač Overface umožňuje úplne individuálny prístup k tvorbe interiérov. Digitálna grafika premení každé dvierka na originál. Ako jediní v Česku ponúkame dekoratívnu potlač v takom rozsahu a kvalite.

Môžete vyberať z desiatok motívov v našej galérii, alebo si nechať vytvoriť vlastný, úplne unikátny motív. Možnosti sú nekonečné, môžeme použiť aj vaše obrázky či fotografie. Radi vám zvolenou grafikou vyzdobíme celú kuchynskú linku, vstavanú skriňu či ďalšie plošné materiály.

Vďaka svojej univerzálnosti vynikne dekoratívna potlač Overface v akomkoľvek type interiéru. Vkusne doplní kuchyňu, kúpeľňu aj obývaciu izbu, ale uplatnenie nájde aj vo verejných priestoroch.

 

Dekoratívna potlač nábytku OverfaceDekoratívna potlač nábytku Overface

Sklenené obklady & T.Board

Sklo má v interiéri odjakživa svoje špecifické miesto. Vďaka našim skúseným grafikom sa aj vaša kuchyňa ľahko stane ústredným dizajnovým bodom vášho domova. Sklenené obklady citlivo podfarbené technológiou Overface podčiarknu vzdušnosť a čistotu dizajnu každého kuchynského priestoru.. Alternatívou môže byť aj naša obkladová doska T.board, ktorej silnými stránkami je extrémne jednoduchá opracovateľnosť, odolnosť a autentický vzhľad prírodných motívov.

Dekoratívna potlač nábytku Overface

Tlač parciálnym lakom

Parciálny lak vie vtlačiť punc luxusu a elegancie každému matnému povrchu. Rôzne – aj veľmi jemné – motívy nenápadne vystupujúce do priestoru povýšia zdobenú nábytkovú plochu na pôsobivý dizajnový doplnok.

Dekoratívna potlač nábytku Overface

Sklenené výplne

Grafické motívy Overface vyniknú aj na dekoratívnych sklenených výplniach nábytkových dvierok. Radi vám odporučíme motívy, ktoré je možné dobre prispôsobiť akýmkoľvek rozmerom dvierok.

 

Vie sa o dekoratívnej potlači T.overface

 

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom z nášho sortimentu.

Kontaktný formulár

Radek Kašpárek

Náš odborník na problematiku potlače
Telefon: +420 775 067 005
E-mail: potisk@trachea.cz

 

Prečítajte si viac o dekoratívnej potlači

Navštívte náš blog

DEKORATÍVNA POTLAČ T.OVERFACE

30.4.2020 | dekoratívna potlač

DEKORATÍVNA POTLAČ T.OVERFACE

Osobitá tvár domova

Zobraziť článok

ŠATY ROBIA ČLOVEKA. A KUCHYŇU?

29.4.2020 | kuchyne

ŠATY ROBIA ČLOVEKA. A KUCHYŇU?

O význame nábytkových dvierok

Zobraziť článok

T.BOARD: OBKLADOVÁ DOSKA S POTLAČOU

29.4.2020 | dekoratívna potlač

T.BOARD: OBKLADOVÁ DOSKA S POTLAČOU

Zmeňte kuchyňu za pol hodiny

Zobraziť článok