KOVID-19

Vážení obchodní partneri,

vzhľadom na vývoj situácie a nariadenia vlády SR, musela aj naša spoločnosť prijmú mnohé bezpečnosťou a hygienické opatrenia.

Radi by sme vás informovali, že od tohto týždňa rušíme návštevy obchodných zástupcov Trachea u vás, našich zákazníkov. Zároveň neprijímame žiadne návštevy obchodných partnerov v našej spoločnosti. Naši obchodní zástupcovia, tu pre vás, vaše požiadavky a otázky, sú aj naďalej. Preto sa na ne neváhajte obracať telefonicky, alebo elektronickým spôsobom.

Ďalej by sme vás chceli uistiť, že výroba celého nášho sortimentu zostáva naďalej zachovaná a vedenie spoločnosti podniká všetky potrebné kroky na to, aby všetko prebiehalo ako doteraz. Výrobné a dodacie termíny, zostávajú zatiaľ bez zmien, avšak nemožno vylúčiť drobná pozdržanie spôsobená sťaženými prepravnými podmienkami.

Ak by došlo vplyvom vývoja v SR k akejkoľvek zmene, budeme vás včas informovať.

Vaše objednávky budeme naďalej prijímať, tak ako ste zvyknutí a prostredníctvom nášho objednávkového systému Trachea OS. Na ďalšie otázky ohľadom vašich zákaziek, radi odpovieme na telefóne 573 502 111.

V prípade akýchkoľvek iných otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

S prianím pevného zdravia

Váš tím Trachea.

Späť na zoznam newslettera